„Złota” droga do medalu Mistrzostw Wojewodztwa w unihokeju dziewcząt

Opublikowano: poniedziałek, 05, grudzień 2016

„Złota” droga do medalu Mistrzostw Województwa w unihokeju dziewcząt

 

Pierwsze zawody to Mistrzostwa Gminy, 09.11.2016r, których byliśmy gospodarzami pierwsze zwycięstwo bez straty bramki w całym turnieju dziewczynki w składzie: Hania Sieroń, Kasia Jeleń, Agata Murawska, Natalia Dudzińska, Michalina Jende, Paulina Mach, Klaudia Keslinka, Klaudia Kustosz, Kinga Hinz, Kaja Cirocka, Tosia Wesołowska, Oliwia Andziak zdobyły I miejsce i zostały Mistrzyniami Gminy.

 

Mistrzostwa Powiatu odbyły się także w naszej szkole - 15.11.2016r. i w tym turnieju nasza „ Złota drużyna” nie przegrała żadnego meczu i nie miała sobie równych zajmując pierwsze miejsce i awans do półfinału wojewódzkiego.

 
Czekając na półfinał 3 tyg. drużyna rozegrała mecz towarzyski z Energa Osowa. 

 

 

29.11.2016r. odbył się Półfinał Wojewódzki w MOSiR Rumia i tu okazało się, że nie ma mocnych na nasze dziewczynki, nie ulegając żadnej drużynie zdobyły po raz pierwszy awans do Mistrzostw Wojewódzkich i zajęły I miejsce w półfinałowym turnieju.

 

 
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt - 1.12.2016r. w szkole Mistrzostwa sportowego w Gdyni. Jadąc tam nie mieliśmy żadnych nadziei, tu nie ma już drużyn „słabych”, „gorszych”, każda startująca szkoła przeszła tą sama długą drogę co my. Każdy mecz od pierwszego gwizdka był meczem o wszytko, dziewczynki grały rewelacyjnie w najważniejszym i najtrudniejszym turnieju, wspierane przez dopingujących rodziców. Nasza drużyna zdobyła brązowy medal ulegajac tylko mistrzyniom wojewódzkim .

 

 
Trener Magdalena Kubicz

Szukaj