Marcin Gortat Skills Challenge 2019 w naszej szkole !!!

Opublikowano: czwartek, 17, październik 2019

Szkolny Skills Challenge zawitał po raz pierwszy do Naszej Szkoły, zostaliśmy wytypowani przez organizatora jako jedna z 40 szkół w Polsce. Turniej polega na szybkim pokonaniu toru przeszkód, który zawiera różne elementy gier zespołowych (koszykówka, piłka nożna, unihokej) wykonujemy je w jak najkrótszym czasie. W imprezie wzięli udział uczniowie klas IV-VI dziewczęta i chłopcy. Najlepsze rezultaty uzyskali uczniowie klasy VI B, Piotr Duzinkiewicz oraz Julia Gniba, mają  bardzo duże szanse na start w turnieju finałowym, pod okiem samego Marcina Gortata.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom bardzo ambitnej postawy.

Więcej zdjęć -https://drive.google.com/drive/folders/1ccpysxHz5702mGCHTfsgeGIiujqkvkjH?usp=sharing

 

 

 

Szukaj