Zajęcia bezpłatne 0-III

Opublikowano: poniedziałek, 19, luty 2018

 

Bezpłatne zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2017/2018 dla klas 0-III

z dnia 12.02.2018r.

 

lp

       

          Rodzaj zajęć

Ilość godzin/

tydzień

Dzień/lekcja

sala

Nazwisko i imię nauczyciela prowadzącego

KLASY 0

1.     

Plastyczne

1

Piątek – 11:50

104

Elżbieta Gosz

2.     

Diagnostyczne /Rozwijające

2

Poniedziałek/6

wtorek/6

s.patrona

s.patrona

Magdalena Gigiel-Wanionek

3.     

Recytatorskie

 

Korekcyjno-kompensacyjne

2*30min

 

30 min

Poniedziałek 12:35

Wtorek  12:35

Wtorek 11:35

 

s. patrona

s.patrona

s.patrona

Marzena Kreft

4.     

Plastyczne 

1

czwartek/6

104

Anna Misior

5.     

Zajęcia ruchowe

1

Czwartek 11:50-12:35

judo

Ewelina Golimont

6.     

Zajęcia  muzyczno-ruchowe

2*30min

Poniedziałek/6

wtorek /6

Hol II

Hol I

Anna Górecka

7.     

Bajkoterapia

1

Piątek/5

s.teatralna

Izabela Makurat

KLASA I

8.     

Kółko wyrównawcze kl.Ib

2

Poniedziałek/6

Piątek/1

7

106

Daria Piekarska-Szreder

9.     

Kółko wyrównawcze kl.Ic

1

Poniedziałek/6

Piątek/6

6

 

Henryka Kolka

10.  

Kółko wyrównawcze kl.Id

2

Wtorek/5

Środa/6

103

Katarzyna Kryszewska

11.  

Kółko wyrównawcze kl.Ie

1

Poniedziałek/6

Wtorek/4

104

106

Iwona Bolin

 

KLASY II

12.  

Kółko wyrównawcze kl. IIa

1

Środa/5

100

Kamila Wilma

13.  

Kółko rozwijające z matematyki kl. IIa

1

Środa/6

200

Kamila Wilma

14.  

Kółko wyrównawcze kl.IIb

1

Czwartek/5 i 6

101

Anna Stankiewicz

15.  

Kółko wyrównawcze klasy IIc

1

Poniedziałek/6

Czwartek/1

107

106

Iwona Zielińska

16.  

Kółko wyrównawcze kl. IId

1

Wtorek/5

107

Alicja Szreder

17.  

Kółko języka angielskiego kl.II

1

wtorek/6

100

Hanna Derewecka

18.  

SKS dla klas II

2

Poniedziałek/9

Środa/9

Hol II

Hol II

Justyna Urban

 

KLASY III

19.  

LOP

1

Poniedziałek/7

113

Jolanta Winiarska-Piasecka

20.  

Plastyczne IIIb

1

środa/6

104

Katarzyna Cieszyńska

21.  

Rozwijające polonistyczne kl. IIIc

1

Środa/6

105

Grażyna Żołnowska

22.  

Rozwijające matematyczne kl.IIId

1

poniedziałek/6

piątek/5

105

105

Emilia Kalkowska

23.  

Ortofrajda – zajęcia rozwijające

1

czwartek/6

s.teatr.

Małgorzata Kotulska

24.  

Rozwijające ortograficzne IIIg

1

Wtorek/5

104

Renata Zorn

25.  

Kółko języka angielskiego kl.III

1

piątek/6

104

Hanna Derewecka

26.  

Kółko piosenki angielskiej kl.I-VI

1

sobota

s. teatralna

Izabela Kunikowska

27.  

Kółko wyrównawcze kl.IIIa

1

Poniedziałek/6

113

Jolanta Winiarska-Piasecka

28.  

Kółko wyrównawcze kl.IIIb

1

Piątek/5

113

Katarzyna Cieszyńska

29.  

Kółko wyrównawcze kl.IIIc

1

Środa/6

105

Grażyna Żołnowska

30.  

Kółko wyrównawcze kl.IIId

1

Poniedziałek/6

105

Emilia Kalkowska

31.  

Kółko wyrównawcze kl.IIIe

Kółko plastyczne kl. IIIe

2

Wtorek/6

Czwartek/5

103

107

Teresa Melder

32.  

Kółko wyrównawcze kl.IIIf

1

Czwartek/7

104

Małgorzata Kotulska

33.  

Kółko wyrównawcze kl.IIIg

1

Środa/5

5

Renata Zorn

 

KLASY I-III

34.  

Kółko piosenki angielskiej kl.I-VII

2

sobota

s. teatralna

Izabela Kunikowska

35.  

Zajęcia taneczne dla kl.3

1

Środa/6

Hol II

Kinga Burzyńska

36.  

Zespół taneczny Banińskie kwiatuszki

2

Środa/7i8

s.teatr.

Hanna Pek Justyna Rosinke

Szukaj