Zajęcia bezpłatne IV-VIII

Opublikowano: poniedziałek, 19, luty 2018

 Bezpłatne zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2018/2019 dla klas IV-VIII

 

 z dnia 07.09.2018r.

lp

       

          Rodzaj zajęć

Ilość godzin/

tydzień

Dzień/lekcja

sala

Nazwisko i imię nauczyciela prowadzącego

ZAJĘCIA SPORTOWE

1.    

Zajęcia piłka ręczna kl. IV - VI

1

Wtorek 14.35

Hala

Krzysztof Kosznik

2.    

Gry i zabawy

1

Poniedziałek 11.50

Sala  korek

Julia Rychert

3.    

Zajęcia  piłka ręczna kl. IV - VI

1

Piątek 15.25

Hala

Marta Frydrych

4.    

Zajęcia Rugby Top kl. IV - VI

1

Piątek 11.50

Hala II

Paweł Dąbrowski

5.    

Tenis-badminton IV - VI

1

Środa  14.35

Hala I

Joanna Nastały

6.    

Zajęcia sportowe klasy II-III

 

Zajęcia sportowe IV – VII

 

Zajęcia sportowe klasy II – III

Zajęcia sportowe IV – VII

Lekka atletyka dla chętnych

1

 

1

 

1

1

1

Poniedziałek 12.55-13.40

Poniedziałek 17.00-18.00

Środa 14.35-15.00

Środa 17.00-18.00

Sobota 10.30-12.00

Hala II

 

Hala II

 

Hala II

Hala II

Hala II

 

 

 

Justyna Urban

7.    

Zajęcia sportowe

1

Czwartek 11.50

Hala II

Małgorzata Świecka

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE

8.    

Kółko plastyczne

1

Poniedziałek  8.00

Harcówka

 

Dagmara Rochowicz-Kromska

9.    

Zespół wokalno-taneczny ”Banińskie kwiatuszki” kl. I - IV

1

Środa  13.45

Sala teatralna

Hanna Pek

10.        

Kółko piosenki angielskiej kl. I - VIII

1

Sobota 1x miesiącu

 

Izabela Kunikowska

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE

11.        

Koło komputerowe IV - VIII

1

Środa 14.35

213

Mirosław Neuman

12.        

Koło przyrodniczo dla kl.V-VII

1

Poniedziałek  12.55

101

Edyta Danieluk

13.        

Kółko geograficzne

1

Czwartek 15.25

218

Joanna Jażdżewska

14.        

Kółko j. angielskiego dla klas III

1

Poniedziałek  12.55

100

Hanna Derewecka

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

15.        

Koło wyrównawcze (język polski)

1

Wtorek  14.35

200

Celina Mikucka

16.        

Koło wyrównawcze – wszystkie przedmioty IVa

1

Środa  13.45

107

Ewa Stenka

17.        

Koło wyrównawcze (chemia)

1

Pątek  7.30

218

Aleksandra Kwiek

18.        

Koło wyrównawcze (matematyczne)

1

Wtorek  8.00

208

Agata Hallmann

19.        

Koło wyrównawcze (matematyka)

1

Wtorek  8.00

207

Karolina Kumiet

20.        

Koło wyrównawcze kl.Vf

1

Poniedziałek  12.55

204

Kinga Burzyńska

21.        

Koło wyrównawcze kl.VIa

1

Czwartek  8.55

211

Marta Michalik

22.        

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty + klasy VII

1

Czwartek  8.00

208

Monika Krawiel

23.        

1.Przygotowanie do egzaminu (angielski) kl. VIII

2.Zajęcia z j.niemieckiego

1

 

1

Piątek  14.35

 

Czwartek 8.00

104

 

111

Marta Leginowska

24.        

Pprzygotowanie do egzaminu ósmoklasisty kl.VIII

1

Sobota

1x w miesiącu 9.00 – 12.00

211

Katarzyna Winklas

25.        

Pprzygotowanie do egzaminu ósmoklasisty kl.VIIIa i VIIIc

1

Soboty od XII

9.00 – 11.00

219

Beata Koszałka

26.        

Kółko wokalne

1

Poniedziałek  14.35

116

Martyna Nowakowska

27.        

Kółko matematyczne

1

poniedziałek  8.00

208

Beata Paracka

28.        

Kółko matematyczne

1

Środa  14.35

100

Zenon Byczkowski

29.        

Kółko matematyczne

1

Czwartek  15.25

200

Małgorzata Wycinka

30.        

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty VIIId

1

Czwartek 7.10

209

Katarzyna Burdzanowska

POPRAWY PRAC KLASOWYCH I SPRAWDZIANÓW

31.        

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty VIIId

1

Piątek 7.10

 

Lidia Len

32.        

Poprawy prac klasowych i sprawdzianów

1

1

Wtorek  8.00

Wtorek  13.45

 

217

217

Dagmara Salewska

Marta Potrykus

TERAPIA PEDAGOGICZNA/LOGOPEDYCZNA/SOCJOTERAPIA/INNE

33.

Terapia pedagogiczna kl. VIb

1

Czwartek  8.55

208

Jolanta Gołębiewska

34.

Ortograffiti VIIb

1

Piątek  13.45

106

Anna Nowicka

35.

Ortograffiti IV - V

1

Wtorek  8.00

111

Joanna Szreder-Ptak

36.

Zajęcia socjoterapeutyczne

1

Środa  8.55

202

Iwona Siwek-Ambroziak

37.

Szkolne Koło CARITAS klasy VIII

1

Środa o 13.45

 

ks. Rafał Ziemann

 

Szukaj