Zajęcia bezpłatne IV-VI

Opublikowano: poniedziałek, 19, luty 2018

 

Bezpłatne zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2017/2018 dla klas IV-VI

 z dnia 12.02.2018r.

 

lp

       

          Rodzaj zajęć

Ilość godzin/

tydzień

Dzień/lekcja

sala

Nazwisko i imię nauczyciela prowadzącego

ZAJĘCIA SPORTOWE

1.     

SKS – koszykówka

2

Środa/9,10

hala

Wojciech Prochowski

2.     

SKS – piłka ręczna – dziewczęta

2

Czwartek/9,10

Hala

Krzysztof Kosznik

3.     

„Lekkoatletyka dla każdego”

7

Poniedziałek/9,10

Piątek/8,

 

Hala

 

Magdalena Kubicz

4.     

SKS – piłka ręczna

4

Czwartek/7,8

Piątek/8,9

hala

Anna Ringwelska

5.     

SKS – piłka nożna dla chłopców kl. IV-VI

2

Wtorek/9,10

hala

Robert Jędrzejczak

6.     

SKS – zajęcia rozwojowe dla klas I

2

Wtorek/7,8

Hala, kor.1

Julia Rychert

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE

7.     

Kółko plastyczne kl.IVa, c, d

1

Środa/1

s.116

Dagmara Rochowicz-Kromska

8.     

Kółko plastyczne kl. IV-VII

1

Środa/5

Św.4-7

Patrycja Multan-Laskowska

9.     

Koło teatralne

2

piątek/6,7

sala teatralna

Brygida Rosińska

Marzena Koden

10.  

Chór

2

Czwartek/7,8

116

Małgorzata Pińska

11.  

Kółko piosenki angielskiej

1

Sobota

sala teatralna

Izabela Kunikowska

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE

12.  

Ortografitti kl.VIb

1

Poniedziałek /1

106

Anna Nowicka

13.  

Koło przyrodnicze kl. IV

2

czwartek/7

wtorek/2

217

204

Edyta Danieluk

14.  

Koło fizyczne

1

Poniedziałek/8

218

Ewa Kłosowska

15.  

Koło biologiczno-chemiczne

(tydzień przed informacja na Librusie)

2

Sobota

218

Aleksandra Kwiek

16.  

Koło informatyczne kl.IV-VII gr.I

1

Poniedziałek/8

213

Mirosław Neuman

17.  

Koło informatyczne kl.IV-VII gr.II

1

Poniedziałek/9

213

Mirosław Neuman

18.  

Koło historyczne

2

Poniedziałek/8

Wtorek/9

216

Dorota Winter-Rześniowiecka

19.  

Lekcja biblioteczna

1

środa/1

215

Katarzyna Dunst

20.  

Kółko popkultury

1

Poniedziałek/7

100

Damian Laskowski

21.  

Koło j. angielskiego

2

Poniedziałek/8

Piątek/6

200

113

Izabela Sawczuk

22.  

Koło j. angielskiego

1

Wtorek/8

218

Katarzyna Winklas

23.  

Koło j. angielskiego kl.IVf

1

Środa/5

206

Magdalena Elliott

24.  

Koło j. angielskiego dla kl.4-5

1

piątek/7

105

Małgorzata Dobke-Buszman

25.  

Kółko języka angielskiego (sprawdzian ósmoklasisty) dla klas VI

1

Czwartek/6

sobota

211

Izabela Kunikowska

26.  

Koło miłośników Gdańska

1

Poniedziałek/6

s.art

Katarzyna Burdzanowska

27.  

Koło matematyczne – 4c, f, 5b

1

środa/8

207

Karolina Kumiet

28.  

Koło matematyczne kl. 7

2

Czwartek/8

200

Małgorzata Wycinka

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

29.  

Koło wyrównawcze (język polski) kl.VIIa, b,c

1

Poniedziałek/7

219

Monika Krawiel

30.  

Koło wyrównawcze (język polski) kl.Vc

1

środa/3

3

Katarzyna Burdzanowska

31.  

Koło wyrównawcze (język polski) kl. IV

1

Poniedziałek/7

207

Joanna Ptak-Szreder

32.  

Koło wyrównawcze (język polski) kl. IV

1

Środa/2

7

Joanna Ptak-Szreder

33.  

Koło wyrównawcze (język polski) kl.VIc

1

Poniedziałek /8

209

Justyna Kosanecka

34.  

Koło wyrównawcze (matematyczne)

1

Czwartek/7

200

Małgorzata Wycinka

35.  

Koło wyrównawcze (matematyczne) kl.VIa,c

2

Poniedziałek/1-VIA

Piątek/2-VIC

208

Mirosława Krzyżanowska

36.  

Koło wyrównawcze (matematyczne)kl.Vc,d

2

Czwartek/7/8

218

218

Agata Hallmann

37.  

Koło wyrównawcze (matematyczne) kl.VI-VII

1

Wtorek/8

207

Karolina Kumiet

38.  

Koło wyrównawcze kl.VIb

1

Środa /1

106

Anna Nowicka

39.  

Koło wyrównawcze kl.IVf

1

Poniedziałek/2

6

Kinga Burzyńska

ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE

40.  

Socjoterapia

2

Wtorek/ 1,2

101,103

Iwona Siwek-Ambroziak

POPRAWY PRAC KLASOWYCH I SPRAWDZIANÓW

41.  

Poprawy prac klasowych i sprawdzianów

2

Poniedziałek/8

Czwartek/8

211

217

Dagmara Salewska

 

Szukaj