Plan zajęć dodatkowych

Opublikowano: piątek, 16, luty 2018

                                                                                                                                                                      

                           PLAN ZAJĘĆ DODATKOWYCH (PŁATNYCH) - Szkoła Podstawowa; ul. Tuchomska 15

 

NAZWISKO I IMIĘ

PROWADZĄCEGO

RODZAJ  ZAJĘĆ

GODZ.

DZIEŃ TYGODNIA

SALA

 

 

Zajęcia sportowe

 

 

 

 

 

Akademia Judo

Dragon

Zajęcia z judo

11.50-12.35

12.55-13.40

16.00-17.00

13.50-14.35

14.50-15.35

16.00-16.45

17.00-18.00

11.50-12.35

12.55-13.40

13.50-14.35

14.50-15.35

16.00-16.45

17.00-18.00

Poniedziałek

 

 

Wtorek

 

 

 

Środa

 

czwartek

 

Salka sportowa

piwnica

 

Gokken karate

 

Zajęcia z karate

17.00-19.00

17.00-19.15

 

Poniedziałek

czwartek

Salka korekcyjna

hala

 

Akademia Piłkarska Banino

Zajęcia z piłki nożnej dla dzieci

 

17.30-20.30

17.30-19.30

17.30-20.30

17.30-23.00

Poniedziałek

środa

czwartek

piątek

Hala sportowa

 

Szymon Krause

Od 05.09.2017

 

                      Flash – Tech

                        Kung-Fu

18.30-19.30

18.30-19.30

wtorek

piątek

Hol1

 

 

 

 

 

 

 

UKS Akademia Ruchu

I Zdrowia SAKURA-

R.Gembała

 

Zajęcia z Aikido

Od 21 lutego 2018

18.00-19.00

środa

Salka korekcyjna

 

Basen Łapino

 

Basen dla dzieci - dofinansowany

Godz. 14.40

19,26

5,12,19,26

9,16,23

7,14,21,28

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

 

 

Basen Kokoszki

 

Basen Sopot 

Zgodnie z harmonog.

Poniedz.

Środa

Czwartek

Piątek

 

 

 

 

 

 

Zajęcia artystyczne, inne

 

 

 

 

 

Agnieszka

Łopocińska – Konner

Wichrowe Wzgórze

Zajęcia ceramiczno – plastyczne od 18.09

13.45-14.45

poniedziałek

Sala plastyczna

 

Robert Gilbert

 

Giftar

Zajęcia z LEGO

 

12.40-14.10

14.20-15.50

16.00-17.30

  środa

Sala nr 7

 

Iwona Boczkowska

Vitalia

Zajęcia ceramiczno – plastyczne

 

14.15-15.15

15.30-16.30

środa

Sala plastyczna

 

 

Milena Warmowska

 

 

Zajęcia j. angielski

8.00-8.45

10.45-11.30

12.55-13.40

 

13.45-14.30

14.34-15.20

15.25-16.10

poniedziałek

 

 

 

 

 

Sala 204

Sala 5

Sala204, harcówka

Sala101,107,103

Sala101,107,103

Sala 107

 

8.00-8.45

9.50-10.35

10.45-11.30

11.50-12.35

12.55-13.40

 

13.45-14.30

14.35-15,20

 

 

 

 

     wtorek

Sala 204

Sala 106

Sala 4

Harcówka

Sala105,107,

Harcówka

Sala103,107

Sala 103,107

 

Zajęcia j. angielski

 

Zajęcia j. angielski

8.00-8.45

10.45-11.30

12.55-13.40

13.45-14.30

14.35-15.20

środa

 

Sala 208

Sala 5

Harcówka

Sala 6,101,107

Sala101,107

 

Zajęcia j. angielskiego

 8.00-8.45

9.50-10.35

10.45-11.30

12.55-13.40

13.45-14.30

14.35-15.20

 

12.55-13.40

13.45-14.30

14.35-15.20

 

 

czwartek

 

 

 

 

piątek

Sala 100

Harcówka

Sala 206

Sala 103

Sala101,103

Sala103

 

Sala100,103,107

Sala100,107,103

Sala100,107

 

 

 

 

 

Port Art.

 

Port  - Piątek. – zajęcia Cheerleader  balet   

Zajęcia taneczne break dance

 

14.30-15.30

 

czwartek

Hol 1

 

Edu Art.

Dorota  Pawlus

 

Balet

Taniec towarzyski

 

   11.45-12.45

   10.00-11.00

 

Wtorek

sobota

Hol I

 

 

Szymon Krause

                           Flash-Tech

Zajęcia – taniec

 

18.30-19.30

18.30-19.30

Wtorek

piątek

Hol I

 

Centrum Tańca Gabi

 

Zajęcia taneczne dla dzieci

12.55-13.40

12.55-13.40

13.45-14.30

14.35-15.20

Wtorek

Czwartek

Czwartek

Czwartek

Hol I

Hol I

Hol I

Hol II

 

Szkoła Językowa „Szóstka”

Zajęcia z jęz. angielskiego

12.55-13.40

 

11,50-12,35

 

 

czwartek

 

piątek

       Sala 6

Sala artystyczna

Sala 103

 

 
 

Szukaj