Z wizytą w Domu Seniora

Opublikowano: poniedziałek, 16, kwiecień 2018

 

Dzieci ze szkolnego kółka teatralnego  z wizytą w Domu Seniora

 

W kwietniowe, słoneczne popołudnie, dzieci ze szkolnego kółka teatralnego, pod opieką Pań: B. Rosińskiej i M. Koden,  wybrały się   z wizytą do mieszkańców pobliskiego Domu Seniora „Dąbrówka”.  Wystąpiły tam  w wielkanocnym przedstawieniu pt.: „Zmartwychwstanie Jezusa”, które wcześniej już mieli okazję zobaczyć  nasi uczniowie.  Dzieci były przyjęte niezwykle ciepło przez pensjonariuszy Domu Seniora. Nie były to pierwsze odwiedziny uczniów naszej szkoły w tym niezwykłym miejscu  i mamy nadzieję, że nie ostatnie. Dyrekcja Domu Seniora chętnie otwiera drzwi naszym uczniom  i dzięki temu dochodzi do spotkania ludzi, którzy przeżyli już wiele lat z tymi, którzy są na początku swej drogi życiowej.   Szczególne podziękowania składamy Pani Justynie Grabowskiej i Pani Kamili Drewing, które pomogły w transporcie strojów.Dzieci wystąpiły także w kościele parafialnym w Baninie, gdzie mogły ogłosić wesołą nowinę o zmartwychwstaniu małym i dorosłym parafianom.  Wszędzie, gdzie występują członkowie szkolnego kółka teatralnego pojawia się uśmiech na twarzach  i radość w sercach.  Mamy nadzieję na udział w kolejnych przedstawieniach, ale to dopiero w przyszłym roku szkolnym.                       

 

                                                                                                                          M. Koden          

 

Szukaj