MARATON MATEMATYCZNY

Opublikowano: środa, 25, kwiecień 2018

Uczniowie naszej szkoły od 01.10.2017r. do 14.03.2018r. brali udział w konkursie matematycznym ( kategoria – junior starszy ), który składał się z dwóch części. Pierwszy etap to rozwiązywanie przez pięć kolejnych miesięcy samodzielnie zestawów zadań w domu. 14.03.2018r. odbył się finał, którego podsumowanie odbyło się w budynku Szkół Stowarzyszenia Przyjaciół Gdańskiego Liceum Ogólnokształcącego 21.04.2018r. o godzinie 10:00. Uczniowie naszej szkoły wypadli rewelacyjnie. Oto wyniki najlepszych, którzy wyróżnieni zostaną nagrodami i dyplomami:

• Pipka Kamil – II miejsce

• Kęsy Arkadiusz – III miejsce

• Miłecka Michela – V miejsce

• Wojnarowska Weronika – VI miejsce

• Stec Alicja – VII miejsce

• Piętka Oliwia – XIII miejsce

• Miklikowska Maja – XIV miejsce 

 

Szukaj