11 Festiwal Poezji i Piosenki Angielskiej

Opublikowano: piątek, 27, kwiecień 2018

 

Kolejny sukces naszych uczniów w 11 Festiwalu

Poezji i Piosenki Angielskiej "More than words"!

Konkurs ten ma rangę wojewódzką i jest wpisany na listę konkursów wojewódzkich Kuratorium Oświaty w Gdańsku. Już od ośmiu lat kolejni uzdolnieni wokaliści z naszej szkoły biorą w nim udział i zawsze odnosimy sukcesy. Każdy uczestnik prezentuje dwa wiersze lub dwie piosenki w języku angielskim.

W tym roku w kategorii poezja III miejsce zdobyła Oliwia Piętka, w kategorii piosenka II miejsce zdobył duet Małgorzata Mocarska i Magdalena Wójcik, III miejsce jako solistka zdobyła Małgorzata Mocarska, III miejsce jako solistka zdobyła Weronika Mocarska i III miejsce jako solista zdobył Igor Kąkel. 

Uroczyste wręczenie nagród oraz Koncert Laureatów odbędzie się 16 maja w Sali Mieszczańskiej Ratusza Staromiejskiego w Gdańsku. 

Gratuluję nagrodzonym i bardzo dziękuję wszystkim za przygotowanie się i udział w konkursie.

Izabela Kunikowska

- link do werdyktu ze strony int. organizatora i w załączniku logo konkursu

http://sto2.com.pl/index.php/aktualnosci/komunikaty/482-werdykt-more-than-words-2018

Szukaj