Turniej Piłki Ręcznej 2018

Opublikowano: piątek, 27, kwiecień 2018

25 kwietnia w Szkole Podstawowej w Banie odbyły się eliminacje powiatu kartuskiego turnieju piłki ręcznej  „Całe Pomorze Gra w Piłkę Ręczną” w kategorii dziewcząt rocz. 2006 i mł. Do zawodów zgłosiły się 43 zawodniczki z cztery szkół: SP Żukowo, SP Kamienica Szlachecka, SP Banino I i SP Banino II. Turniej mieli przyjemność sędziować zawodnicy SPR Żukowo Alan Benkowski, Adrian Maciejewski.

Zawody rozpoczęły się bratobójczym pojedynkiem SP Banino 1 z SP Banino 2, który zakończył się zwycięstwem „jedynki” 6:4. Kolejne spotkanie zagrały drużyny przyjezdne, w których lepsze okazały się zawodniczki SP Kamienica Szlachecka wygrywając SP Żukowo 6:3. Kolejne mecze zakończyły się wynikami:

Banino II – Kamienica Szlachecka 3:7

Banino I – Żukowo 9:1

Banino II – Żukowo 6:4

Banino I – Kamienica Szlachecka 3:1

Ostateczna kolejność turnieju:

1 miejsce SP Banino I         pkt 6-0;         bramki 18:6

awans do Finału Wojewódzkiego.

Skład zespołu: Wiktoria Kowalewska, Katarzyna Marciniak, Victoria Cichosz, Ania Szwaba, Amelia Sławska, Julia Ambroziak, Kinga Smuga, Julia Gniba, Natalia Kobierowska.

2 miejsce SP Kamienica Szlechecka     pkt 4-2; bramki 14:9

Skład zespołu: Wiktoria Bartelik, Amelia Drywa, Laura Suska, Estera Zarah, Weronka Stencel, Aleksandra Wiczkowska, Magdalena Marszk, Karolina Klasa, Agata Klein, Nikola Leman, Alicja Myszk, Aleksandra Elentd, Paulina Walkusz.

3 miejsce SP Banino II     pkt 4-2;        bramki 13:17

Agnieszka Gosz, Joanna Grzegorek, Alicja Nita, Pola Socha, Karolina Rynkiewicz, Kinga Rzeszot, Oliwia Pupp, Emilia Morawska, Kinga Ceschca - Węsierska

4 miejsce SP Żukowo              pkt 0-6;        bramki 8:21

Marta Meyer, Weronika berendt, Anna Treder, Julia Magulska, Zofia Bigus, Julia Pleszyniak, Zuzanna Lewandowska, Martyna Gałązka, Marta Pohnke, Martyna Gniba, Aleksandra Wiatkowska, Julia Wenzel.

Najlepszymi strzelcami byli:

Magdalena Marszk (Kamienica Sz.) -10; Pola Socha (Banino II) -7; Kasia Marciniak (SP Banino I) -6; Julia Gniba (SP Banino I)- 5; Weronika Berent (Żukowo) -5.

Bramkarzem turnieju została: Wiktoria Kowalewska (SP Banino I).

 

 

Szukaj