Piłkarska przygoda na początku wakacji

Opublikowano: piątek, 15, czerwiec 2018

Piłkarska przygoda na początku wakacji

Miło nam poinformować, że  chłopcy naszej szkoły będą reprezentować naszą szkołę, a tym samym miejscowość, w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej na Węgrzech : Balaton Trófea, Lato, 26 - 29 czerwca 2018, Siófok /Lake Balaton – Hungary.  Chłopcy wystąpią jako Akademia Piłkarska Banino.

W skład drużyny wchodzą: klasa 3 C- Tymon Murawski, Michał Wojtalewicz, Michał Dampc, Piotrek Połomski, Przemek Hendrich , klasa 3-  Kacper Bychowski, Patryk Miler, Michał Głowacki, Gabryś Siwczak, klasa 3 F- Mikołaj Babula, Lucek Maleszyk, Mateusz Wojciechowski, klasa3 G- Jasiu Jackowski, Jakub Kowalewski  i Alan Lazarski  z klasy2A  

 

A oto kilka informacji o turnieju :-)

 

Piłka nożna w tętniącym życiem miejscu.
Lloret de mar w Hiszpanii, Albufeira w Portugalii, Sunny Beachw Bułgarii.

Siófok idealnie wpisuje się w tę grupę miejsc, do których koniecznie trzeba pojechać. Ale nie zapominajcie: prawdziwy powód przyjazdu to międzynarodowe zawody na boiskach. Turniej Balaton Trófea rozgrywany jest nieopodal jeziora Balaton, na i w pobliżu stadionu Révész Géza Utcai - siedzibie profesjonalnego klubu piłkarskiego BFC Siófok. Pomimo tego, iż zawody w tym miejscu odbędą się po raz pierwszy, organizatorzy oraz miasto spodziewają się w 2018 roku uczestników z co najmniej 10 krajów. Nic dziwnego, w końcu to tętniące życiem Siófok.

Mamy nadzieję, że naszym piłkarzom pójdzie dobrze,

choć podobno poziom jest bardzo wysoki :-)

Jednak, co najważniejsze chłopcy są bardzo dobrze zmotywowani i ambitnie podchodzą do tego turnieju.

WSZYSCY TRZYMAJMY KCIUKI ZA NASZYCH REPREZENTANTÓW.

 

Szczegóły oraz wyniki będzie można śledzić na stronie:

https://www.euro-sportring.com/pl/turnieje/balaton-trofea

Szukaj