IX Powiatowy Konkurs „ABC Młodego Ekonomisty”

Opublikowano: poniedziałek, 25, czerwiec 2018

Dnia 12.06.2018r w Kartuzach odbył się kolejny konkurs dla przyszłych ekonomistów.  W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło 83 uczniów z 15 szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu kartuskiego. Przedstawiciele naszej szkoły startowali w tym konkursie po raz pierwszy. Jako drużyna na podium nie stanęli, ale Natalia Dembkowska z klasy VII B zdobyła największa ilość punktów spośród uczniów klas siódmych. Naszą szkołę reprezentowali również Magdalena z VII A, Kacper z VII C oraz Sandra i Julia z II B i Weronika z III A gimnazjum. Uczniowie napisali test wiedzy z ekonomii. W czasie, gdy komisja sprawdzała testy uczestnicy wysłuchali koncertu młodzieży ze szkoły „NA WZGÓRZU” oraz obejrzeli prezentację z działalności szkoły i zwiedzili budynek. Zwycięzcy konkursu otrzymali cenne nagrody. Kolejna edycja konkursu już za rok-zapraszamy. Wyjazd na konkurs zorganizowała pani Wioleta Górska-Sierońska(AB)

Szukaj