Mistrzostwa Akademii Judo Dragon

Opublikowano: wtorek, 28, listopad 2017

27.11.2017 r. odbyły się długo oczekiwane II Mistrzostwa Akademii Judo Dragon w Baninie. Otwarcia turnieju dokonała Dyrektor Zespołu Szkół w Baninie pani mgr Ewa Kosznik.

Chociaż dzisiejsze emocje jeszcze nie opadły, to postaramy się w kilku zdaniach podsumować nasz turniej. W zawodach wzięła udział rekordowa ilość naszych dragonów, bo aż 170 zawodników z wszystkich naszych sekcji szkolnych oraz kilku zawodników z przedszkola. Na hali panowała bardzo przyjazna atmosfera. Wielu zawodników po naszych obozach, spotkało się ponownie na tatami. Znaleźli także czas by poza walkami odnowić wakacyjną znajomość. We wszystkich grupach dziewczynki rywalizowały razem z chłopcami. Turniej odbywał się na wspaniałej hali szkolnej w Baninie. Jeszcze raz dziękujemy pani Dyrektor Ewie Kosznik za możliwość zorganizowania zawodów oraz zagrzewanie naszych dragonów do walki.

W czasie turnieju można było wypić kawę i herbatę oraz zjeść przepyszne przekąski przyrządzone przez catering dietetyczny Food&Fit. Bardzo dziękujemy panu Adamowi i pani Ewie z firmy Food&Fit za przygotowanie, w tak ogromnej ilości, smacznych a zarazem zdrowych przysmaków. Każdy z naszych dragonów oraz rodzice młodych sportowców mogli skosztować zdrowych przekąsek. Warto również wspomnieć, że firma cateringowa przygotowała dla wszystkich zwycięzców swoich kategorii „Zestaw Junior”. Cieszymy się, że dziś połączyliśmy aktywność fizyczną z promowaniem zdrowych posiłków. Dodatkowo zapraszamy do przejrzenia oferty firmy „Food&Fit” i gwarantujemy rabat na hasło „dragon”.

Przy temacie nagród trzeba podkreślić, że ilość nagród w tegorocznych mistrzostwach była rekordowa. Przyczynili się do tego Państwo Wiśniewscy z Banina. Dzięki ich hojności dzieci otrzymały wspaniałe nagrody i upominki. Gorąco dziękujemy!

Wielkie podziękowania należą się także panu Krzysztofowi Ziębie, na którego zawsze możemy liczyć. Pan Krzysztof poświęcił dużo swojego czasu, by turniej odbył się sprawnie i bezproblemowo pod względem technicznym.

Chcielibyśmy także w imieniu Gdyńskiego Klubu Judo Dragon podziękować Gdyńskiemu Centrum Sportu za ofiarowanie pięknych medali.

Trenerom, zawodnikom, rodzicom, obsłudze technicznej i sympatykom dziękujemy za przybycie, dostarczone emocje i wspólną zabawę.

 

 

Szukaj