Występ w Domu Seniora

Opublikowano: poniedziałek, 22, styczeń 2018

Występ „Banińskich kwiatuszków” i „Promyczków” w Domu Seniora w Baninie

 

         W piątek,  19.01.2018, uczniowie naszej szkoły: członkowie zespołu wokalno-tanecznego „Banińskie kwiatuszki” wraz z dziećmi należącymi do koła teatralnego „Promyczki” odwiedzili podopiecznych Domu Seniora w Baninie.

Chcąc umilić czas pensjonariuszom zespół „Banińskie Kwiatuszki” pod opieką Hanny Pek zaprezentował wiązankę tańców i piosenek kaszubskich, zaś „Promyczki” prowadzone przez Marzenę Koden i Brygidę Rosińską przedstawiły „Bajeczne Jasełka”.

Oba występy zostały przyjęte bardzo serdecznie i życzliwie. Dzieciom podziękowano za przybycie, gruntowne przygotowanie i piękny występ oraz obdarowano batonami.

Uczniowie naszej szkoły wręczyli pensjonariuszom i pracownikom Domu Seniora upominki (malowane aniołki z masy solnej oraz dekorowane mydełka ) przygotowane przez Iwonę Siwek – Ambroziak i Marzenę Koden wraz z dziećmi uczęszczającymi do świetlicy szkolnej.

 

Hanna Pek

 

 

 

 

Szukaj