Wycieczka dzieci z zespołu „Banińskie kwiatuszki”

Opublikowano: poniedziałek, 08, październik 2018

Wycieczka dzieci z zespołu „Banińskie kwiatuszki” do Trzech Parków w Stryszej Budzie.

 

         W sobotni poranek, 6.10.18 r., dzieci z zespołu „Banińskie kwiatuszki”  wraz z opiekunami, udały się busem do Stryszej Budy gdzie znajdują się Trzy Parki.

Przed wejściem do Parku Miniatur dzieci zobaczyły latarnie morskie z Polskiego Wybrzeża – od Krynicy Morskiej do Świnoujścia.

         W Parku Miniatur, obejrzały wierne kopie, wykonane w skali 1:25, najbardziej charakterystycznych obiektów Kaszub, Polski i świata oraz Bajkową Krainę i Małe ZOO. Odwiedziły również Zamku Strachu i Gabinetu Śmiechu.

         Z Parku Miniatur przejechały Bajkową kolejką do Parku Gigantów gdzie obejrzały owady w wymiarze XXL, mega ryby, gigantyczne ptaki, mieszkańców lasu, ogromne przedmioty t.j. ogromny kubek z wzorami kaszubskimi, okulary, piłkę globus,monster truck, buty, stół i krzesło i samolot TU-134.

         Następnie udały się do Kaszubskiego Gracika, w którym znajdują się pojazdy bajkowe i filmowe.

         Wolny czas dzieci przeznaczyły na swobodne zabawy na placu zabaw, korzystając z takich atrakcji jak trampolina, zjeżdżalnia, mini hokej, małpi gaj, gra w szachy, karuzela kołowrotek, jazda samochodzikami.

         Dodatkowym bonusem okazała się słoneczna pogoda. Dzięki niej dzieci przeszły Trzy Parki, chłonąc niezapomniane widoki i przeżycia z proponowanych atrakcji.

Spędziły w Stryszej Budzie aktywnie i z zainteresowaniem cztery godziny. Świadczy to o  wspaniale przygotowanych w Parku atrakcjach, dających mnóstwo świetnej rozrywki dla milusińskich.

 

 

 

Hanna Pek

 

Szukaj