ERASMUS+ 2018-2020

Opublikowano: środa, 12, grudzień 2018

„W poniedziałek, 10.12., po męczącej, dwunastogodzinnej podróży, dotarliśmy do Bilbao! Powitano nas jak dawno niewidzianych krewnych- wszyscy rodzice oraz nauczyciele bardzo ciepło przywitali nas na lotnisku i zawieźli swoich podopiecznych do domów. Czas na odpoczynek!

 

Pozdrawiamy,

Delegacja Erasmus+”

 


 

„Dziś, 11.12., rozpoczęliśmy pierwszy dzień pracy nad realizacją projektu programu Erasmus+. Wszyscy uczestnicy wzięli udział w wielu zajęciach i warsztatach dotyczących m.in. Google Tools, e-twinning projects.

 

Zmęczeni, kładziemy się spać- w załączniku szczegółowy plan naszych dzisiejszych działań.”

Kliknij w link , aby wyświetlić wideo https://1drv.ms/v/s!Aqe6hXbPh12MbaSGUtpTFgSUxQs


 

„Za nami kolejny dzień pobytu w Bilbao. Odwiedziliśmy farmę ekologiczną Vista Allegrre Basseria, słynącą z wyrobu organicznych wyrobów mlecznych. Dzięki uprzejmości gospodarzy, poznaliśmy nie tylko różnice w procesach powstawania serów ale również mogliśmy posmakować gotowych wyrobów.

Braliśmy również udział w warsztatach e-twinning, podczas których aktualizowaliśmy stronę naszego międzynarodowego projektu E+. Uczniowie nauczyli się też korzystać z narzędzi umożliwiających komunikację z innymi uczestnikami projektu poprzez e-twinning space.

Na koniec dnia rodziny goszczące przygotowały dla wszystkich uczestników tradycyjny hiszpański poczęstunek.

 

Buenas noches

 

Erasmus+”


 

„Ależ ten czas szybko leci! Za nami kolejny intensywny dzień w Hiszpanii. Dziś rozpoczęliśmy dzień od wizyty w ratuszu i spotkania z burmistrzem, który opowiedział nam krótką historię regionu.

Następnie wyruszyliśmy do centrum Bilbao, gdzie Pani przewodnik oprowadziła nas po najważniejszych miejscach tego uroczego miasta. Ze względu na pogodę (it was raining CATS AND DOGS!!!) musieliśmy skrócić naszą wycieczkę.

 

Hasta mañana!

 

 

E+”

 

Szukaj