Znakomity występ judoków z Akademii Judo Dragon

Opublikowano: wtorek, 29, styczeń 2019

Znakomity występ judoków z Akademii Judo Dragon. W sobotę obronili 1 miejsce podczas turnieju w Gdańsku „ Iron Kids II ‘’ ! Cieszą nas przede wszystkim liczne medale zdobyte przez uczniów naszej szkoły na co dzień trenujących pod okiem trenera Dominika Cząstki. Mnóstwo pięknych walk, kilka bardzo dobrze rokujących debiutów i  na końcu WOREK MEDALI wywalczony przez NASZYCH DZIELNYCH DRAGONÓW ! Poniżej medaliści Akademii z naszej szkoły:

Złoto zdybyli:

Alex  Marchwiński, Miłosz Laskowski, Laura Koza- Zatońska

Srebro wywalczyli:

Basia Hoffmann, Ligia Pączek

Brązowe medale zdobyli:

Antek Wiśniewski, Piotr Ptaszek, Kuba Mikos, Zosia Wrosz, Tomek Wojciechowski, Kuba Buczyński

Jeszcze raz ogromne gratulację DRAGONY!!! Brawo Brawo Brawo !

Szukaj