XIV Ogólnopolski Konkurs BARWY MORZA

Opublikowano: środa, 06, marzec 2019

35 uczniów naszej szkoły zgłosiło swoje prace na kolejną edycję Ogólnopolskiego Konkursu BARWY MORZA organizowanego przez Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące Conradinum.  Do części plastycznej (kategoria: morze, statki i okręty, przemysł okrętowy) uczniowie wykonali 14 prac. Do części fotograficznej(kategoria: morze, statki i okręty, przemysł okrętowy) zgłosiliśmy 44 zdjęcia. Do części modelarskiej(kategoria: statki i okręty, infrastruktura brzegowa) uczniowie stworzyli 10 modeli. Uczennice napisały 9 wierszy. Rozstrzygniecie konkursu nastąpi pod koniec marca. Czekamy cierpliwie na …. dyplomy i nagrody. W galerii zdjęć można obejrzeć prace naszych uczniów zgłoszone do konkursu.(AB)

Zdjęcia -> https://drive.google.com/drive/folders/184w9IJ_bfKenXj18czujNFRlOPaQ_kAO?usp=sharing

 

 

 

Szukaj