Wyniki szkolnego konkursu Maryjnego-plastycznego

Opublikowano: wtorek, 04, czerwiec 2019

 

 

W maju-miesiącu Maryjnym, uczniowie klas O-III mogli namalować niezwykłą osobę. Chodziło o Piękną Panią jak mówili pastuszkowie z Fatimy, św. Bernadeta i wielu innych, którym  ukazała się Matka Boża. Każda praca z wizerunkiem Maryi była niezwykła. Wybranie szczególnych było bardzo trudne, tym bardziej, że dzieci włożyły w nie dużo serca.  Ks. Daniel Knapiński proboszcz naszej parafii   pw. Niepokalanego Poczęcia NMP podarował nagrody główne dla laureatów, a  dla pozostałych uczestników nagrody przekazała Rada Rodziców przy naszej szkole.  W dniu ogłoszenia  wyników, 31 maja b.r., na uroczystym apelu, zaszczycił nas swoją obecnością  szczególny gość -nasz ks. proboszcz z parafii należącej do wspomnianej Pięknej Pani. Nie mogło więc zabraknąć duszpasterza tego miejsca, który osobiście wręczył nagrody wszystkim uczestnikom w obecności  dyrekcji szkoły- Pani Agaty Zomkowskiej i Pani  Małgorzaty Lewińskiej.     

A oto wyniki konkursu :

Miejsce I:

Maja Zalewska  kl. IId

Oliwia Kamińska  kl. Ia

Alicja Grabowska  kl. Ia

Miejsce II:

Vanessa Pułjan kl. IIIb

Gabriela Sobiechowska kl. IIe

Miejsce III:

Kamil Kogutowski kl. IIe

Amelia Woźniak kl. Ie

Wyróżnienia:

Zofia Marczyńska kl. IIIc

Maria Marczyńska kl. Id

Wiktoria Kasprowicz  kl. Id

Laureatom i uczestnikom gratulujemy i liczymy na udział w kolejnych konkursach.

Darczyńcom dziękujemy za przekazanie nagród, które sprawiły ogromną radość naszym najmłodszym uczniom.

                                                                                                                                       Marzena Koden

                                                                      

Szukaj