Wyniki Szkolnego Konkursu Różańcowego

Opublikowano: piątek, 08, listopad 2019

W październiku, chętni uczniowie klas O-4 mogli wziąć udział w Szkolnym Konkursie Różańcowym. W sumie do konkursu przystąpiło 25 uczniów z klas ”O” oraz 27 z klas 1-4. W pierwszych dniach listopada b.r.,  Pani dyrektor Ewa Kosznik podczas uroczystego  apelu dla uczniów kl. 1-4 oraz Pan wicedyrektor Damian Laskowski  podczas apelu dla klas „O”, ogłosili wyniki tegoż konkursu .  Ale zanim to się stało można było podziwiać wszystkie prace na wystawach w obu budynkach,  należących do naszej szkoły. Prace były wykonane   z przeróżnych materiałów, np.  kasztanów, modeliny, masy solnej, koralików, liści, keramzytu, … . W ich wykonanie włożono dużo pracy, a każdy z nich był wyjątkowy.                

Bardzo dziękujemy ks.  Danielowi  Knapińskiemu -proboszczowi  parafii p.w.  Niepokalanego Poczęcia NMP w Baninie oraz Radzie Rodziców przy naszej szkole, za przekazanie nagród dla  laureatów i pozostałych uczestników.  Sprawiły one dużo radości obdarowanym dzieciom i na pewno będą źródłem dobrej zabawy, połączonej z nauką.

   A oto lista laureatów:

kategoria klas „O”:

Miejsce  1 :      Antoni Ciechanowicz Og                      

Miejsce  2 :      Julian Lademan Ob.

                         Zuzanna Grzęda Of                                                                                                                   

Miejsce  3 :      Kacper Łodyński OPb

                         Nadia Szmagaj Of

                         Alicja Lademann Ob.

Wyróżnienie:   Franciszek Labuda Oc

                         Olaf Piekarski Oa

                         Jagoda Wilczewska OPa

                          Kinga Majewska Oc

                          Dominika Szyba  Of

 

Kategoria kl. 1-4:

Miejsce  1 :    Hanna Renkiewicz 1c

 Tymon Szypiłko 2a

 Julita Wilczewska 3b

Miejsce   2.   Jakub Mielewczyk 1e

                       Kaja Bajer1f

                       Szymon Tusk 1b                                                                                                                                                          Miejsce    3.   Maja Zalewska 3d

                       Marcel Kuczyński 4c

Wyróżnienie: Zofia Marczyńska 4c

                       Maria Marczyńska 2d

                       Hubert Stenzel 2a

                       Julia Magrian  2a

Laureatom oraz wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie.

Darczyńcom jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

                                                                                                          Marzena Koden

Szukaj