Dzień dziecka w naszej szkole

Opublikowano: wtorek, 01, czerwiec 2021

Budujmy relację przez integrację! -Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej im. ks. prałata Józefa Bigusa w Baninie.

1 czerwca jak wiadomo jest świętem wszystkich dzieci. Tych dużych jak i tych małych. W Szkole Podstawowej w Baninie ten dzień upłynął na zabawie, quizach, tańcach i grach sportowych. A wszystko pod hasłem „Budujmy relację przez integrację!”.

Dzieci z klas 0-V tego dnia mogły obejrzeć specjalnie wykupione dla nich spektakle teatralne z Teatru Qfer.  Starsze klasy bawiły się przy koncercie DJ-a.

Boiska szkolne i skwerki  wypełniły się kocami i miejscami odpoczynku pod chmurką. Starsi i młodsi delektowali się piknikami, a także smakołykami przygotowanymi przez sponsora firmę Unilever Polska SA oddział w Baninie, która niezawodnie od lat wspiera placówkę. Lody podarowane zostały całej szkole, a smakowały wyśmienicie.

Nauczyciele tego dnia zorganizowali dzieciom zabawy z chustami animacyjnymi, tańce przy muzyce, zabawy bańkami mydlanymi, malowanie twarzy a także różnorakie gry sportowe.

Najmłodsze dzieci  z oddziałów przedszkolnych odwiedził smok z Akademii Judo Dragon.

Jednak największe emocje wzbudził pokaz zdjęć przygotowany przez nauczycieli. Ich zdjęcia z dzieciństwa wywołały morze emocji i salwy śmiechu. Uczniowie próbowali odgadnąć kto, jest kim na zdjęciach.  W zabawie udział wzięli zarówno nauczyciela jak i dyrekcja szkoły.

Dzień pełen emocji i zabawy nie udałby się bez pomocy niezawodnej Rady Rodziców i sponsorów, którzy wsparli placówkę.; firma Unilever Polska SA Banino, Agencja Muzyczno Eventowa Kriss van Klocek. Za wszelaką pomoc w organizacji tego szczególnego dnia bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym.

Zdjęcia -> https://drive.google.com/drive/folders/15UlRfKJ69DmqA4oHPf7B35d6v80-L1NR?usp=sharing

 

Kliknij w grafikę, aby odtworzyć materiał wideo

Szukaj