Wakacyjny Foto-konkurs przyrodniczy

Opublikowano: wtorek, 07, grudzień 2021

Podczas wakacji 2021 roku uczniowie naszej szkoły mogli wykonać zdjęcia do szkolnego konkursu organizowanego przez nauczycielki biologii. Zadaniem konkursowym było wykonanie zdjęcie swojej twarzy na tle tablicy z  nazwą miejscowości w Polsce czyli popularne selfie.

Do konkursu zdjęcia zgłosiło 27 uczniów. Wszyscy otrzymali nagrody. Dziękujemy firmie MIŁAD z Żukowa za przekazanie świetnych PODUSZEK - przydatnych w domu i w PODRÓŻACH, Dziękujemy RADZIE RODZICÓW z ufundowanie EDUKACYJNYCH toreb dla uczestników  konkursu.  Aby torby nie były zbyt puste zapakowano do nich wiele przydatnych gadżetów.

Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców konkursu. Wszystkie nadesłane zdjęcia były DOSKONAŁE. Niektóre ujęcia doprowadziły komisję do głośnego śmiechu a inne wzbudziły zachwyt oraz podziw dla pomysłowości autorów. Dziękujemy rodzicom za pomoc w wykonywaniu zdjęć-szczególnie rodzicom uczniów klas młodszych. Na zdjęciach widzimy, że również rodzice bawili się świetnie i humor ich nie opuszczał. Cieszymy się, że poprzez konkurs mogliśmy wzbudzić radosne nastroje wśród uczestników oraz propagowanie aktywnego poznawanie Polski (AB i ED)

Zdaniem komisji zdjęcie,  NAJ-,  NAJ-,  NAJ-

przedstawia miejscowość GRZECZNA PANNA

w województwie kujawsko-pomorskim (53°02′11″N 17°41′05″E)

 

Nagrodzeni uczniowie

Za oryginalną nazwę miejscowości

I miejsce Martyna Uzarewicz klasa 3B - GRZECZNA PANNA

II miejsce Hanna Renkiewicz klasa 3C - MIŁOŚĆ

 

Za wykorzystanie rekwizytów

I miejsce-Szymon Miotk klasa 2E

II miejsce Pola Socha klasa 8B

Za pomysł na przebranie

I miejsce Wiktor Śliwiński klasa 4C

I miejsce Stanisław Sitkiewicz klasa 1B

Za rodzinne zdjęcie PTASZKÓW, nagrodę otrzymał Piotr Ptaszek klasa 7F

 

Zdjęcia->https://drive.google.com/drive/folders/11Q4i2HTwLFgisrasrJPn-seX15ByTQIz?usp=sharing

Szukaj