Obchody Święta Niepodległości w naszej szkole

Opublikowano: czwartek, 10, listopad 2022

W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości nasza społeczność szkolna uroczyście wspominała to doniosłe wydarzenie. Wszyscy ubrani odświętnie uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej akcji "Szkoła do Hymnu". Do kilku milionów uczniów w całym kraju dołączyło ponad tysiąc dzieciaków wraz ze swymi nauczycielami z naszej placówki. Wspólnie o 11.11 zaśpiewaliśmy Mazurka Dąbrowskiego. Po hymnie w klasach obejrzeliśmy okolicznościowy film wykonany przez uczennice i uczniów naszej szkoły pod kierunkiem nauczycieli historii.

Wcześniej odbyły się uroczyste akademie ze wspaniałym przedstawieniem przygotowanym przez uczniów naszej szkoły pod opieką Pani Celiny.

W sam dzień obchodów Święta Niepodległości, nasz Poczet Sztandarowy, jak co roku weźmie udział w gminnych obchodach w Żukowie.

 

Zdjęcia->https://drive.google.com/drive/folders/1cAUGvjjwVQgsr5MT4iPXLrkcb_s67Bxg

Szukaj