25 finał WOŚP

Opublikowano: wtorek, 17, styczeń 2017

 

 

Dziękuję Wszystkim Wolontariuszom za niesamowity Finał pełen wrażeń i cudownych emocji. Zmarznięci, przemoczeni, z bolącymi nogami od wielu przemierzonych kilometrów ale uśmiechnięci, szczęśliwi i zachwyceni, że mogliśmy pomóc tym, którzy bez Naszego wsparcia nie poradzą sobie w chorobie, samotności i zagrożeniu życia czyli tym najmłodszym i najstarszym.

 

Po raz kolejny pokazaliśmy, że razem potrafimy zdziałać coś naprawdę niesamowitego! Deklarowana kwota  Fundacji WOŚP to 62418767 zł a przecież jeszcze nie skończyli liczyć! Nasza deklarowana kwota to 45813,80 złotych. Jesteście naprawdę niezwykli! Dziękuję bardzo Wam wszystkim i każdemu z osobna! 

 

Zbieraliśmy w kilku miejscach w Baninie przy Kościele, przy Biedronce, przy sklepie Max & Xavier, w Studio S7 podczas charytatywnego turnieju squasha rangi B+, na stacji benzynowej Boterm  oraz w Parku Handlowym „Matarnia” w Gdańsku. I tak działamy od 10 lat – uśmiech na twarzy każdego wolontariusza, który oddaje puszkę z większą bądź mniejszą kwotą w środku jest dla mnie szefa sztabu ogromną motywacja do tego, żeby działać za rok, dwa, trzy itd.

 

Słowa Jurka Owsiaka "To, że gramy po raz 25, to już jest rekord. To, że ludzie chcieli z nami grać i grają na całym świecie, to jest potrójny rekord" są dla nas szefów sztabów i wolontariuszy inspiracją na dalsze wspólne lata „grania” .

Nie sposób nie wspomnieć o tych, którzy nas wspierali dobrym słowem, ciepłą herbata, ciepłą czekoladą a nawet hot dogiem: KFC, IKEA, stacja paliw LUKOIL a wszystko to, aby wolontariusz dał radę – DZIĘKUJĘ BARDZO za wsparcie.

 

Jeszcze raz dziękuję  WSZYSTKIM  cieszę się, że gramy razem i każdego roku możemy działać z jeszcze większą siłą! Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest najgłośniejszą orkiestrą na świecie. Będziemy grać do końca świata i o jeden dzień dłużej!!!

 

Szef Sztabu nr 315 Małgorzata Lewińska

 

Szukaj