ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH

Opublikowano: środa, 30, wrzesień 2020

W sobotę 26.09.2020r odbyła się na terenie naszej szkoły zbiórka surowców wtórnych. Rozpoczęło się od mocno siąpiącego deszczyku. Było niewiele kilkunastominutowych przerw w opadach z nieba, ale na koniec pracy pojawiło się słoneczko. Pomimo deszczu wszyscy ciężko i wytrwale pracowali, więc często nie zauważali, że pada deszcz i są przemoczeni do suchej nitki. Na szczęście było dosyć ciepło.

W zbiórce surowców bardzo ofiarnie pomagało 29 uczniowie oraz 6 rodziców. BARDZO DZIĘKUJEMY ZA POMOC w tych niekorzystnych warunkach pogodowych. Surowce wtórne zostały dostarczone przez rodziców, dziadków i znajomych 232 uczniów. Po 5 godzinach zbierania surowców udało się zapełnić po brzegi 4 kontenery makulatury, jeden kontener butelek plastikowych. zebrano również sporo baterii i plastikowych nakrętek. Zbiórka surowców odbyła się w rygorze sanitarnym. Uczestnicy zbiórki posiadali na twarzy maseczki i często dezynfekowali dłonie. Starali się również zachowywać dystans społeczny. Bardzo DZIĘKUJEMY pomocnikom i dostarczycielom surowców. Zapraszamy na kolejną zbiórkę NAJPRAWDOPODOBNIEJ w grudniu (AB)