Kadra 2018/2019

Opublikowano: środa, 29, listopad 2017

Wykaz nauczycieli w Szkole Podstawowej im.ks.prałata Józefa Bigusa w Baninie  w roku szkolnym 2018/19

 

 

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nauczany przedmiot/

rodzaje prowadzonych zajęć

  1.  

Bolin Iwona

Edukacja wczesnoszkolna

matematyka

 

  1.  

Borowicz Anna

Biologia

Chemia

g-w

  1.  

Burdzanowska Katarzyna

 

Język polski

logopedia

  1.  

Burzyńska Kinga

Nauczyciel wspomagający

Zajęcia rewalidacyjne

świetlica szkolna

  1.  

Byczkowski Zenon

 

Matematyka

 

  1.  

Cieszyńska Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna

Świetlica szkolna

  1.  

Dadej Justyna

Świetlica szkolna

  1.  

Dąbrowska Maja

logopedia

  1.  

Dąbrowski Paweł

w-f

  1.  

Danieluk Edyta

biologia

Przyroda

  1.  

Derewecka Hanna

Język angielski

  1.  

Dunst Katarzyna

Język polski

czytelnia szkolna

  1.  

 Elliott Magdalena

j.angielski

  1.  

Frydrych Marta

w-f

  1.  

Glonek Iga

Język francuski

  1.  

Gigiel-Wanionek Magdalena

Nauczanie przedszkolne

Język angielski

  1.  

Gołębiewska Jolanta

Nauczyciel wspomagający

Rewalidacja

Doradztwo zawodowe

  1.  

Górecka Anna

Wychowanie przedszkolne

  1.  

Górska – Sierońska Wioletta

Historia

język polski

wos

  1.  

Gruchała Katarzyna

logopedia

  1.  

Hallmann Agata

Matematyka

  1.  

Jażdżewska Joanna

geografia

  1.  

Kalkowska Emilia

Edukacja wczesnoszkolna

Świetlica szkolna

  1.  

Kamińska Kinga

Nauczyciel wspomagający

rewalidacja

  1.  

Klecha Natalia

psycholog

  1.  

Klein Anna

Język niemiecki

Edukacja dla bezpieczeństwa

  1.  

Kłosowska Ewa

Fizyka

  1.  

Koden Marzena

religia

  1.  

Kolka Henryka

Edukacja wczesnoszkolna

Język kaszubski

  1.  

Koszałka Beata

Język polski

  1.  

Kosznik Ewa

Historia

  1.  

Kosznik Krzysztof

w-f

  1.  

Kotulska Małgorzata

Edukacja wczesnoszkolna

Świetlica szkolna

Wychowanie do życia w rodzinie

  1.  

Krawiel Monika

Język polski

  1.  

Kreft Marzena

 

Nauczanie przedszkolne

  1.  

Kryszewska Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna

Język angielski

świetlica

  1.  

Krzyżanowska Mirosława

Informatyka

  1.  

Kumiet Karolina

Matematyka

rewalidacja

  1.  

Kuncer Dorota

Matematyka

  1.  

Kunikowska Izabela

Język angielski

  1.  

Kwiek Aleksandra

chemia

  1.  

Laskowska Marta

Nauczanie przedszkolne

  1.  

Laskowski Damian

etyka

  1.  

Leginowska Marta

Język angielski

Język niemiecki

  1.  

Len Lidia

Język angielski

  1.  

Lewandowska Alina

w-f

  1.  

Lewińska Małgorzata

Terapia pedagogiczna

  1.  

Makurat Izabela

Świetlica szkolna

wos

  1.  

Melder Teresa

Edukacja wczesnoszkolna

plastyka

Świetlica szkolna

  1.  

Michalik Marta

Język angielski

  1.  

Mikucka Celina

Język polski

  1.  

Misior Anna

Nauczanie przedszkolne

  1.  

Mosakowska Małgorzata

Świetlica szkolna

  1.  

Multan-Laskowska Patrycja

Plastyka, technika, zajęcia artystyczne,

  1.  

Neuman Mirosław

Zajęcia komputerowe

informatyka

  1.  

Nastały Joanna

w-f

  1.  

Nowakowska Martyna

muzyka

  1.  

Nowicka Anna

Nauczyciel wspomagający

rewalidacja

  1.  

Paracka Beata

matematyka

  1.  

Pazik Iwona

Język polski

  1.  

Pek Hanna

Edukacja muzyczna

  1.  

Piątkowski Violetta

Język niemiecki

  1.  

Piekarska –Szreder Daria

Edukacja wczesnoszkolna

Przyroda

rewalidacja

  1.  

Podlewska Marzena

Nauczanie przedszkolne

  1.  

Potrykus Marta

religia

  1.  

Prochowska Marianna

Świetlica szkolna

  1.  

Prochowski Wojciech

w-f

  1.  

Pruszak Bernadetta

Język polski

rewalidacja

  1.  

Ranachowska Patrycja

geografia

  1.  

Rochowicz-Kromska Dagmara

Plastyka

Technika

Zajęcia techniczne

  1.  

Rosińska Brygida

religia

  1.  

Rychert Julia

w-f

g-k

  1.  

Salewska Dagmara

Biblioteka szkolna

  1.  

 Simonyan Ashkhen

Świetlica szkolna

  1.  

Siwek – Ambroziak Iwona

Pedagog

rewalidacja

  1.  

Skibicki Jarosław

Wychowanie fizyczne

  1.  

Stankiewicz Anna

Edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Stefanowska Joanna

Wychowanie przedszkolne

  1.  

Stenka Ewa

historia

rewalidacja

nauczyciel wspomagający

  1.  

Świecka Małgorzata

Wychowanie fizyczne

  1.  

Szela-Klein Iwona

Świetlica szkolna

  1.  

Szreder Alicja

Edukacja wczesnoszkolna

rewalidacja

  1.  

Szreder – Ptak Joanna

Język polski

  1.  

Szymaniak Daria

Świetlica szkolna

  1.  

Tomasiewicz – Bil Agnieszka

w-f

  1.  

Tomczyk Marzena

pedagog

  1.  

Urban Justyna

w-f

  1.  

Wilma Kamila

Edukacja wczesnoszkolna

Świetlica szkolna

  1.  

Winiarska Piasecka Jolanta

Edukacja wczesnoszkolna

przyroda

  1.  

Winklas Katarzyna

Język angielski

  1.  

Winter Rześniowiecka Dorota

Historia

  1.  

Włódarczyk Ewelina

Nauczyciel wspomagający

rewalidacja

  1.  

Wycinka Małgorzata

Matematyka

  1.  

Zielińska Iwona

Edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Ks.Ziemann Rafał

religia

  1.  

Zomkowska Agata

 

Edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Zorn Renata

Świetlica przedszkolna

  1.  

Zydek Elżbieta

Język angielski

  1.  

Żołnowska Grażyna

edukacja wczesnoszkolna

rewalidacja

świetlica szkolna

Nowi nauczyciele w roku szkolnym 2018/2019 – Szkoła Podstawowa w Baninie

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nauczany przedmiot/

rodzaje prowadzonych zajęć

1.

Ashkhen Simonyan

Świetlica szkolna

2.

Dąbrowski Paweł

Wychowanie fizyczne

3.

Dadej Justyna

Świetlica szkolna

3.

Frydrych Marta Anna

Wychowanie fizyczne

Godzina wychowawcza

4.

Gruchała Katarzyna

logopedia

5.

Jażdżewska Joanna

geografia

6

Klecha Natalia

psycholog

7.

Leginowska Marta

Język angielski

Godzina wychowawcza

8.

Michalik Marta

Język angielski

g-w

9.

Nastały Joanna Katarzyna

 

10.

Nowakowska Martyna

Muzyka

g-w

11.

Paracka Beata

Matematyka

g-w

12.

Pazik Iwona

Język polski

13.

Potrykus Marta

religia

14.

Szela-Klein Iwona

Świetlica szkolna

15.

Szymaniak Daria

Świetlica szkolna

16.

Tomczyk Marzena

pedagog

17.

Ziemann Franciszek Rafał

religia

 

Szukaj