Opublikowano: poniedziałek, 05, grudzień 2022

W dniach 26 – 27 listopada 2022 r. na hali tenisowej przy naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej Tenisowy Akademii Tenisowej AS Banino połączony z Charytatywnym Kiermaszem Słodkości.

Turniej odbył się we współpracy z Gminą Żukową, ze Szkołą Podstawową w Baninie oraz z Sołectwem Banino.Imprezę wsparła duża grupa sponsorów.

W turnieju wzięło udział  90 zawodników z Akademii AS Banino.

Była to fantastyczna okazaja to zabawy na korcie dla najmłodszych przedszkolaków oraz do rozegrania meczy turniejowych dla starszych zawodników.

Każdy z uczestników otrzymał upominki, na wszystkich czekał również słodki poczęstunek oraz pizza dla starszych zawodników.

W trakcie kiermaszu słodkości zbieraliśmy pieniążki dla domu dziecka na Ukrainie. Dzięki wielkim sercom wolontariuszy i osób, które przygotowywały jak i kupowały słodkości zebraliśmy sumę 1650 zł J oraz całą górę pluszaków.

Ogromnie cieszy nas tak duża liczba zawodników grających w turnieju, jak i rzesza wolontariuszy pomagających przy organizacji zarówno turnieju jak i kiermaszu.

Była to już piąta edycja Mikołajkowego Turnieju Tenisowego J