Opublikowano: wtorek, 23, styczeń 2018

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najsympatyczniejszych i najmilszych dni w roku.

Klasa I C z wychowawczynią upamiętniła to wydarzenie 19 stycznia, goszcząc w progach naszej szkoły bardzo wielu najmilszych gości. Sala teatralna wypełniła się po brzegi. Uczniowie przygotowali wspaniałe występy przepełnione bogactwem talentów z odrobiną dowcipu. Były też różne konkursy, w których dziadkowie bardzo chętnie brali udział a wnuczęta  pomagały i wspierały Ich we wszystkich konkurencjach. W ten sposób uczniowie chcieli wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom. To przecież od nich otrzymują wiele dobra i ciepła, za które mogą podziękować, wierszykiem, uśmiechem, mocnym uściskiem i słowem Dziękuję.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzę pogody ducha, szczęścia i spokoju, wszelkiej pomyślności, dobrego zdrowia oraz pociechy z wnucząt i prawnucząt.

Henryka Kolka