NOC BIOLOGÓW 2021 ONLINE

Opublikowano: czwartek, 07, styczeń 2021

Dodatkowe informacje w ogłoszeniu na Librusie

Data wydarzenia:    08.01.2021,  czas trwania  08:00 -  23:59

Miejsce wydarzenia: Online

Organizator wydarzenia:  Wydział Biologii UG

 Miło nam zaprosić Państwa na kolejną, dziesiątą już Noc Biologów, która odbędzie się w piątek, 8 stycznia 2021 roku. Hasłem przewodnim jest „Człowiek i mikroorganizmy”. Tym razem wydarzenie odbędzie się wyłącznie w formie zdalnej.

Pracownicy, doktoranci oraz studenci Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego, Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUMed oraz Gdyńskiego Akwarium przygotowali interesujące zajęcia z dziedziny biologii, które zaprezentują na imprezach dostępnych on-line. We wszystkich zajęciach będzie można uczestniczyć za pomocą łatwo dostępnych, bezpłatnych aplikacji zarówno z komputera, tabletu jak i telefonu.

Program Nocy Biologów - Wydział Biologii UG

http://www.nocbiologow.pl/index.php?id=jednostka&nazwa=gdansk

Program Nocy Biologów - Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed

http://www.nocbiologow.pl/index.php?id=jednostka&nazwa=gdansk1

Niestety, nie możemy zaprosić Państwa na nasze Wydziały jednak, aby kontynuować Biologiczną Noc zapraszamy do Internetu, do wysłuchania interesujących wykładów, obejrzenia ciekawych filmów i pokazów. Można będzie wziąć udział w warsztatach, grach dydaktycznych i konkursach oraz odbyć wirtualną wycieczkę z przewodnikiem.

Noc Biologów to ogólnopolska impreza, która od początku znalazła swoich miłośników zarówno po stronie odbiorców jak i studentów i pracowników, którzy z pasją przygotowują kolejne edycje. W tym roku panująca pandemia przeniosła całe wydarzenie do sieci jednak jest tego druga, pozytywna strona - prawie wszystkie zajęcia dostępne są bez ograniczeń i nie wymagają rejestracji.  Jedynie o czym należy pamiętać to by być w zasięgu sieci!

Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowy program znajduje się na ogólnopolskiej stronie Nocy Biologów.

http://www.nocbiologow.pl/noc/index.php

8 stycznia uzupełniony zostanie linkami do poszczególnych wydarzeń.

Szukaj