12 grudnia zbiórka surowców wtórnych

Opublikowano: poniedziałek, 30, listopad 2020

 

12 grudnia odbędzie się kolejna ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH(makulatura, plastikowe butelki, plastikowe nakrętki, baterie) W godzinach od 9.00 do 12.00 na parkingu szkolnym.

Bardzo prosimy, aby dorośli dostarczyli surowce indywidualnie, aby nie angażowali swoich dzieci-ze względu na reżim sanitarny w pandemii.

Prosimy o zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa-dystans społeczny, maseczki założone prawidłowo, dezynfekcja dłoni(będzie dostępny środek do dezynfekcji na miejscu)

W związku z brakiem uczniów do pomocy zwracamy się z prośba o pomoc fizyczną przy zbiórce do osób dorosłych: rodziców, dziadków lub pełnoletnie rodzeństwo. Ze względów epidemiologicznych i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami Rady Rodziców surowce nie będą ważone. Osoby dostarczające surowce otrzymają podziękowania=pochwały

ZAPRASZAMY 12.12.2020 r.

----------------------------------------------

----------------------------------------------

Zbiórki surowców wtórnych w roku szkolnym 2020/2021

Zbiórki odbywają się w soboty, na parkingu szkolnym, w godzinach 9.00-12.00.

Zapraszamy chętnych rodziców do pomocy(do pracy fizycznej)

Od września 2020roku w związku z pandemią oraz niepewnym rynkiem skupu surowców wtórnych zbiórki odbywają się doraźnie. Każdorazowo będą państwo informowani poprzez ogłoszenie i wiadomości w Librusie i stronie Internetowej szkoły spbanino.pl oraz (jeśli będzie możliwość) poprzez ogłoszenia papierowe na terenie i przy wejściu do budynku szkoły.

Dotychczas w roku szkolnym 2020/2021 odbyła się zbiórka w dniu 26.09.2020 r.

 

Szukaj