SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE 2019

Opublikowano: wtorek, 22, październik 2019

W środę 16 października w Gdyni zakończyli zmagania w sztafetowych biegach przełajowych uczniowie Szkoły Podstawowej w Baninie.

Rywalizację rozpoczęto od startów; gminnych w Żukowie, powiatowych w Miechucinie kończąc na finale wojewódzkim w Gdyni.

Świetna dyspozycja oraz bardzo dobre przygotowanie reprezentantów szkoły przyniosło wysokie lokaty:

  • III miejsce w województwie dziewczynki- Igrzyska dzieci szkolnej
  • IX miejsce w województwie chłopcy- Igrzyska dzieci szkolnej
  • II miejsce w województwie dziewczyny- Igrzyska młodzieży szkolnej

Przebieg wszystkich startów:

Gminne zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych- Żukowo 02.10.2019

Klasyfikacja końcowa:

     1.Igrzyska dzieci szkolnej:

dziewczyny: I miejsce

Reprezentowały szkołę: Bolin Jagoda, Duchcik Łucja, Gosz Kornelia, Gulcz Barbara, Kowalewska Lidia, Kubicka Amelia, Mocarska Weronika, Rynkiewicz Karolina, Smuga Kinga, Wysocka Karmela

chłopcy: I miejsce

Reprezentowali szkołę: Ciałek Oliwier, Gosk Wiktor, Mikos Kuba, Bałdyga Paweł, Kustosz Jakub, Świderski Konrad, Kowalewski Konrad, Głowacki Michał, Siuda Julian, Siuda Franciszek, Hendrich Przemek, Mikołajewski Maksymilian

     2.Igrzyska młodzieży szkolnej: 

dziewczyny:

I miejsce

Reprezentowały szkołę: Pipka Zuzanna, Gosz Agnieszka, Kowalewska Wiktoria, Markowska Patrycja, Migawska Dominika, Murawska Agata, Rzeuska Natalia, Szreder Aleksandra , Teska Lena, Tusk Agnieszka, Wajoras Madalena, Wożniak Martyna , Fabisz Patrycja

chłopcy: I miejsce

Reprezentowali szkołę: Bartosik Jan, Binek Michał, Chlechowicz Michał, Dąbrowski Igor, Hinca Franciszek, Kowal Kamil, Makowski Dawid

Mańkowski Antoni, Mikołajewski Daniel, Thrun Kamil, Wenta Kacper

 

Powiatowe zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych- Miechucino 10.10.2019.

Klasyfikacja końcowa:

     1.Igrzyska dzieci szkolnej: 

dziewczyny: I miejsce

Reprezentowały szkołę: Bolin Jagoda, Duchcik Łucja, Gosz Kornelia, Gulcz Barbara

Kowalewska Lidia, Kubicka Amelia, Mocarska Weronika, Rynkiewicz Karolina, Smuga Kinga, Wysocka Karmela, Łojek Oliwia

 

chłopcy: I miejsce SP Banino

Reprezentowali szkołę: Ciałek Oliwier, Gosk Wiktor, Mikos Kuba, Bałdyga Paweł, Kustosz Jakub, Świderski Konrad, Kowalewski Konrad, Siuda Julian, Siuda Franciszek, Hendrich Przemek, Mikołajewski Maksymilian, Głowacki Michał

     2.Igrzyska młodzieży szkolnej:

dziewczyny: I miejsce

Reprezentowały szkołę: Pipka Zuzanna, Gosz Agnieszka, Kowalewska Wiktoria, Markowska Patrycja, Migawska Dominika, Murawska Agata, Rzeuska Natalia, Szreder Aleksandra, Tusk Agnieszka, Fabisz Patrycja

chłopcy: II miejsce

Reprezentowali szkołę: Bartosik Jan, Binek Michał, Chlechowicz Michał, Dąbrowski Igor, Kowal Kamil, Makowski Dawid, Mańkowski Antoni, Mikołajewski Daniel, Thrun Kamil, Wenta Kacper, Kosznik Henryk

 

Finał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych- Gdynia 16.10.2019.

Klasyfikacja końcowa:

     1.Igrzyska dzieci szkolnej:

dziewczyny: III miejsce

Reprezentowały szkołę:Bolin Jagoda, Gosz Kornelia,Gulcz Barbara,Kubicka Amelia,Mocarska Weronika,Rynkiewicz Karolina,Smuga Kinga,Wysocka Karmela, Łojek Oliwia, Szwaba Anna, Marciniak Kasia

chłopcy: XI miejsce

Reprezentowali szkołę: Ciałek Oliwier,Gosk Wiktor, Mikos Kuba, Bałdyga Paweł, Kustosz Jakub,Świderski Konrad,Kowalewski Konrad,Siuda Julian,Siuda Franciszek,Hendrich Przemek,Mikołajewski Maksymilian, Głowacki Michał

     2.Igrzyska młodzieży szkolnej:

dziewczyny: II miejsce

Reprezentowały szkołę: Pipka Zuzanna,Gosz Agnieszka,Kowalewska Wiktoria,Markowska Patrycja,Migawska Dominika,Murawska Agata,Rzeuska Natalia,Szreder Aleksandra, Teska Lena,Tusk Agnieszka,Fabisz Patrycja

 

 

 

 

 

Szukaj